Колектив ДП «ДВЕК» видобув перший мільйон тонн вугілля в 2010 році

             На 12 діб раніш встановленого терміну, 2 липня 2010 року, колектив державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія» видобув  свій перший мільйон тонн вугілля в 2010 році. Всього річне завдання по видобутку  на 2010 рік складає 2120 тис. тонн.

             Самий великий внесок в перший мільйон вніс колектив шахти ім.О.О. Скочинського – 300500тонн, або 30% видобутку вугілля по компанії.

             Друге місце в змаганні за видобуток  першого мільйону тонн вугілля, яке пройшло  в компанії, зайняв колектив шахти «Південнодонбаська №3» - 208850 тонн вугілля, або 20% видобутку по ДП «ДВЕК» в 2010 році.

            Третє місто зайняв колектив шахти «Жовтневий рудник»  - 148950 тонн, або 15%  в видобутому мільйоні тонн вугілля.

             В ДП «ДВЕК»було прийняте рішення: право завершити видачу першого мільйону тонн вугілля  довірити  колективу дільниці №10 шахти «Жовтневий Рудник».Колектив цієї шахти  в 2009році вперше за послідні 15  років достроково виконав річне завдання з видобутку вугілля. В 2010 році шахта також  працює стабільно з перевиконанням планових завдань. Як міра моральної підтримки колективу шахти «Жовтневий Рудник», який набирає обертів в роботі, другими підприємствами компанії була підтримана ідея видобутку мільйонної тонни вугілля саме на цій шахті.

              На другому наряді, о 13-й годині  2 липня 2010 року, на шахті відбулися  урочисті заходи  з цієї події. До шахти «Жовтневий Рудник» приїхали делегації всіх шахт ДП«ДВЕК», які очолили директори шахт, та керівники профспілкових комітетів.

            Шахтарі дільниці №10, які виїхали з шахти,  в святковій атмосфері передали символічний кусок вугілля  написом «Є 1000000т. в ДП «ДВЕК» в.о. генерального директора  Лозовському Сергію Петровичу. У відповідь  він теплими словами привітав весь колектив компанії з трудовою перемогою , коротко розповів про перспективи роботи компанії та  вручив нагороди кращим працівникам.

           На урочистому мітингу гірників поздоровили  з видобутком першого мільйону тонн вугілля  в компанії начальник управління вугільної промисловості Донецької ОДА Вовченко А.Р., заступник Донецького міського голови Гришин Г.О., голова Куйбишівської  райради в місті Донецьку Жихарський В.П., заступник Голови ЦК профсозу робітників вугільної промисловості Мосендз В.Г., директор шахти «Жовтневий рудник» Довгих В.М. та інші.

          Під час проведення святкових заходів своїми піснями шахтарів привітав шахтарський співак, композитор та великий друг  всіх відокремлених підрозділів компанії -  Генадій Баже.

          Урочистості пройшли дуже в теплій та  дружній обстановці. Далі шахтарі другої зміни під звуки духового оркестру  поїхали в шахту, щоб почати видобуток другого мільйона тонн вугілля в ДП «ДВЕК» в рахунок планового завдання на 2010 рік, а свято на шахті  ще деякий час тривало.

          В ході проведення урочистого заходу неодноразово лунали фамілії кращих працівників компанії , які внесли великий внесок в видобуток мільйонної тонни вугілля -  це   горноробочі  очисних вибоїв  та прохідники - БарилоЮ.В. та Бурлаки Р.Д.  з шахти ім..О.О.Скочинського, Кургузова А.Н.  з шахти «Південнодонбаська №3»,Лабуткіна О.А. та Лісобой А.В. з шахти «Жовтневий Рудник».Багато теплих слів було  направлено  на адресу робітників всіх других  допоміжних професій, без яких не було б цього мільйону тонн.

        По закінчені святкових заходів було зроблено груповий фотознімок на пам'ять.

 На них шахтарі, які видали із шахти вугілля,  директори шахт ,які змогли організувати видобуток вугілля , керівники профспілок, гості свята, представники різних шахтарських професій, ІТР та другі  представники трудових колективів компанії.

  Тільки так, тільки при такому дружньому поєднанню, буде ще не один мільйон тонн вугілля в ДП «ДВЕК».